Мітки
- Вебінари (23)
- дистанційне навчання (57)
- До 150-річчя ПСХЕ (13)
- екологія (48)
- здорова школа (11)
- Конспекти уроків (14)
- курси (45)
- курси Методична робота (1)
- Методична робота (32)
- Методоб'єднання вчителів природничих дисциплін (11)
- Навчальні проекти (18)
- Нормативна база (7)
- Олімпіади (35)
- Олімпус (4)
- Природознавство (25)
- Про себе (31)
- Робота з обдарованими учнями (146)
- Сторінка творчості (53)
- Тиждень хімії (7)
- Цікава хімія (159)
- ШМВ (2)
- STEАM-освіта (23)
- STEM-освіта (76)
четвер, 24 жовтня 2024 р.
Мої курси для роботи в 7 класі НУШ. Нові виклики у методиці викладання хімії.
Навчаємося, опановуємо нові технології, йдемо в ногу з часом.
З початку 2024-2025 навчального року Заліщицька гімназія працює з електронним обліком навчальних досягнень учнів на платформі "Єдина школа". Не скажу, що перехід на електронний журнал - проста і легка справа. І це підтверджує світлина, зроблена під час одного із практичних занять в перші дні вересня.
Однак це ще один крок назустріч сучасним технологіям, зручна комунікація між вчителями, учнями та батьками, бажання і вміння йти в ногу з викликами часу. Отож всі педагоги опанували новий формат роботи, пройшли відповідне навчання, отримали практичні навички. І зараз на уроках переконуємося, що такий режим праці зручний, результативний, сприяє ефективній роботі під час уроку, полегшує працю педагога.
середа, 23 жовтня 2024 р.
Гімназисти взяли участь в інтерактивних практиках на базі експериментальної школи МАН з хімії і біології.
Впродовж 3 днів - з 20 по 23 жовтня - учні Заліщицької гімназії отримали нагоду попрацювати на базі нашого навчального закладу з провідними науковцями лабораторії експериментальних досліджень Малої академії Наук України, набути нових навичок в експериментальних дослідженнях з хімії, біології та екології. Зокрема, юні хіміки ознайомились з основами біотехнологій - технікою методу газометрії; за виходом продукту реакції та середньою швидкістю процесу склали рейтинг реагентів для дріжджового бродіння глюкози, цукру, меду, фруктових соків. У STEM-лабораторії біологи досліджували зелені, жовті, оранжеві пігменти листків дерев; експериментували з кислотною та водневою витяжками золи; робили біопластик з кукурудзяного і картопляного крохмалю. Враження від занять неймовірно захоплюючі, однозначно пізнавальні.
А ще, кабінет хімії поповнився новим обладнанням (передано для користування впродовж цього навчального року великий перелік різноманітних приладів), частиною реактивів та посудом. Отож і на уроках хімії ми отримаємо кращу можливість для навчальної і пізнавальної діяльності гімназистів.